Dziesięć najlepszych graczy piłkarskich Manchesteru United

Klub piłkarski Manchester United: Dziesięciu najlepszych graczy w historii United Manchester United z pewnością miał sporo niesamowitych piłkarzy. Nie traćmy więcej czasu na tych, którzy od tego czasu przeszli dalej. Oto 10 najlepszych graczy w historii Manchesteru United:

Paul Scholes. Wszechstronny pomocnik jest jednym z najbardziej wpływowych i doświadczonych graczy, którzy kiedykolwiek zdobywali Old Trafford. Będąc częścią słynnej drużyny Czerwonych Diabłów, która zdobyła pierwszy tytuł od 60 lat, Scholes regularnie siedział na ławce rezerwowych, dopóki kontuzje nie zmusiły go do przejścia na emeryturę w 2021 roku. Chociaż nigdy nie zdobył tytułu głównego z Man United, podniósł Puchar Anglii. dwukrotnie, a raz Puchar UEFA. Prawdziwa gwiazda MLS Paul Scholes został trzykrotnie nazwany graczem roku MLS.

Ole Gunes. Znany również jako Żelazny Kij, Gunes grał tylko dwa sezony w Man Utd, zanim spadł w 2021 roku. Gunes, który strzelił bramkę w swoim pierwszym okresie w klubie, wyjechał latem, aby rozpocząć karierę menedżerską w Hiszpanii. Jednak pomimo krótkiego występu w najwyższej klasie rozgrywkowej, Gunes nadal pozostaje ulubionym faworytem fanów United za swoje wysiłki, by pomóc klubowi zdobyć potrójną koronę w 2021 roku. Jego dziesięć list najlepszych meczów obejmuje słynny rzut karny przeciwko rywalom Arsenalowi na stadionie Emirates, a także zwycięstwo w otwartym meczu z największymi rywalami Liverpoolem.

Eric Cantona. Ulubieniec fanów od czasu swojego pierwszego pobytu w klubie, Cantona był zawsze obecną selekcją gwiazd, a także stał się jednym z najbardziej wpływowych i najlepszych obrońców w angielskiej lidze. Cantona, który osiągnął wszechczasów świetne wyniki, nie tylko zdobył dla siebie wiele wyróżnień, ale także, aby wymienić tylko kilka, został dwukrotnie wybrany najlepszym graczem ligi angielskiej, co czyni go drugim graczem w historii ligi angielskiej. mieć tyle szczęścia. Jego listy 10 najlepszych meczów obejmują hat-tricka przeciwko Wolves, klamrę walczącą z Walią i gol w meczu z Internazionale.

Old Trafford. Old Trafford był menadżerem, który zarządzał tylko dwoma sezonami dla Manchesteru United. Za jego kadencji klub zdobył tylko dwa puchary i zajął piąte miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej, co w oczach wielu osób nieco osłabiło ich kwalifikacje. Jednak OTP zdołał doprowadzić klub do drugiego miejsca w swoim jedynym sezonie u steru, torując drogę dla Sir Alexa Fergusona do sprowadzenia go z powrotem.

Reklama: Kod promocyjny 2021 od Totolotek

To tylko dziesięć najlepszych klubów piłkarskich Manchesteru United, którym udało się zdobyć pierwsze miejsce w odliczaniu dziesięciu najlepszych klubów piłkarskich Manchesteru United. Fakt, że Sir Alex Ferguson wrócił na szczyt, jest niesamowity. Gdyby nie trenował tego zespołu, z pewnością zasługiwałby na ten zaszczyt. Wraz z przybyciem nowego trenera Davida Beckhama, United z pewnością będzie lepiej przygotowane do walki o trofea i przyniesienia bekonu do domu. Tak więc, kiedy zaczyna się sezon, nie przegap tego odliczania, ponieważ może to być po prostu twoja ulubiona gra ze wszystkich!